RC1206FR-0759RL
MFR.Part #
RC1206FR-0759RL
JLCPCB Part #
C488907
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS