RC0805FR-073M48P
MFR.Part #
RC0805FR-073M48P
JLCPCB Part #
C20162775
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS