RT1210CRB073K65L
MFR.Part #
RT1210CRB073K65L
JLCPCB Part #
C4034893
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS