RC1206FR-0746R4P
MFR.Part #
RC1206FR-0746R4P
JLCPCB Part #
C5720537
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS