RSF200JT-73-2R2
MFR.Part #
RSF200JT-73-2R2
JLCPCB Part #
C3462149
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS