RT1210BRD0741K2L
MFR.Part #
RT1210BRD0741K2L
JLCPCB Part #
C4338950
Description
-55℃~+125℃ 250mW 41.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS