RC1206FR-073M32L
MFR.Part #
RC1206FR-073M32L
JLCPCB Part #
C309579
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS