AA1218JK-07360KL
MFR.Part #
AA1218JK-07360KL
JLCPCB Part #
C1695797
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 360kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS