RC1206FR-072R7L
MFR.Part #
RC1206FR-072R7L
JLCPCB Part #
C137325
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS