AC0402FR-072M37L
MFR.Part #
AC0402FR-072M37L
JLCPCB Part #
C226969
Description
-55℃~+155℃ 2.37MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS