SQZ10AJB-33R
MFR.Part #
SQZ10AJB-33R
JLCPCB Part #
C1405402
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 33Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS