RC0201DR-0724K3L
MFR.Part #
RC0201DR-0724K3L
JLCPCB Part #
C851689
Description
-55℃~+125℃ 24.3kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS