RC1206FR-07226RL
MFR.Part #
RC1206FR-07226RL
JLCPCB Part #
C488741
Description
-55℃~+155℃ 200V 226Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS