RT0805BRA0727KL
MFR.Part #
RT0805BRA0727KL
JLCPCB Part #
C6288407
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS