RC1206FR-07210RL
MFR.Part #
RC1206FR-07210RL
JLCPCB Part #
C488733
Description
-55℃~+155℃ 200V 210Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS