AT0402CRD076K49L
MFR.Part #
AT0402CRD076K49L
JLCPCB Part #
C4314910
Description
-55℃~+155℃ 6.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS