RC1206FR-071M62P
MFR.Part #
RC1206FR-071M62P
JLCPCB Part #
C7038417
Description
-55℃~+155℃ 1.62MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS