FMP200FBF52-5K6
MFR.Part #
FMP200FBF52-5K6
JLCPCB Part #
C3471379
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS