RT1206FRE0747RL
MFR.Part #
RT1206FRE0747RL
JLCPCB Part #
C872788
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS