RC1206FR-071M43L
MFR.Part #
RC1206FR-071M43L
JLCPCB Part #
C488580
Description
-55℃~+155℃ 1.43MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS