RC2512FK-074K99L
MFR.Part #
RC2512FK-074K99L
JLCPCB Part #
C878082
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS