AF0201JR-0711RL
MFR.Part #
AF0201JR-0711RL
JLCPCB Part #
C6463100
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS