RC1206FR-0719R1L
MFR.Part #
RC1206FR-0719R1L
JLCPCB Part #
C488682
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS