MFP50SBRD52-4K5
MFR.Part #
MFP50SBRD52-4K5
JLCPCB Part #
C1777014
Description
-55℃~+155℃ 4.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS