RC1206FR-0718RP
MFR.Part #
RC1206FR-0718RP
JLCPCB Part #
C5842789
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS