RC1206FR-0714RL
MFR.Part #
RC1206FR-0714RL
JLCPCB Part #
C488654
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS