PNP1WVJT-52-62R
MFR.Part #
PNP1WVJT-52-62R
JLCPCB Part #
C1389954
Description
-40℃~+200℃ 1W 62Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL10mm Through Hole Resistors ROHS