SR2010JK-0751KL
MFR.Part #
SR2010JK-0751KL
JLCPCB Part #
C5760053
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS