RC0805JR-7W9R1L
MFR.Part #
RC0805JR-7W9R1L
JLCPCB Part #
C5862814
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS