RT1210BRD0724KL
MFR.Part #
RT1210BRD0724KL
JLCPCB Part #
C1696058
Description
-55℃~+125℃ 200V 24kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS