AA0805FR-07121KL
MFR.Part #
AA0805FR-07121KL
JLCPCB Part #
C2098967
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS