RC0805JR-13510KL
MFR.Part #
RC0805JR-13510KL
JLCPCB Part #
C20163589
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS