HHV1WSFT-73-6M65
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-6M65
JLCPCB Part #
C1397254
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.65MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS