RC0805JR-13110RL
MFR.Part #
RC0805JR-13110RL
JLCPCB Part #
C20163547
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS