RC0805FR-7W4K3L
MFR.Part #
RC0805FR-7W4K3L
JLCPCB Part #
C20162968
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS