TC164-FR-071K74L
MFR.Part #
TC164-FR-071K74L
JLCPCB Part #
C1732364
Package
0603x4
Description
1.74kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS