RC0805FR-7W464RL
MFR.Part #
RC0805FR-7W464RL
JLCPCB Part #
C20162959
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS