RSF1WSJT-52-56K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-56K
JLCPCB Part #
C1379024
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 56kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS