AT0402DRE074K3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0402DRE074K3L
JLCPCB Part #
C2112692
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS