RC0805FR-1330RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805FR-1330RL
JLCPCB Part #
C6263172
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS