RC0805FR-1310RL
MFR.Part #
RC0805FR-1310RL
JLCPCB Part #
C4149465
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS