RC0805FR-132K67L
MFR.Part #
RC0805FR-132K67L
JLCPCB Part #
C5862437
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.67kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS