AT1206DRE07392RL
MFR.Part #
AT1206DRE07392RL
JLCPCB Part #
C4007129
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS