RC0805FR-132K61L
MFR.Part #
RC0805FR-132K61L
JLCPCB Part #
C6164960
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.61kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS