RC0805FR-1011RL
MFR.Part #
RC0805FR-1011RL
JLCPCB Part #
C7274462
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS