ERJ-S06J183V
MFR.Part #
ERJ-S06J183V
JLCPCB Part #
C2106019
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS