RC0805FR-07560RL
MFR.Part #
RC0805FR-07560RL
JLCPCB Part #
C114536
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS