RC1210JR-071R6L
MFR.Part #
RC1210JR-071R6L
JLCPCB Part #
C326681
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS