RC0805FR-071M87L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805FR-071M87L
JLCPCB Part #
C482988
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.87MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS