RT1206BRB0773R2L
MFR.Part #
RT1206BRB0773R2L
JLCPCB Part #
C7353780
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS